Technologie & symboly

Obuv značky Peddy využívá vysoce kvalitní technologie, které zaručují vašim dětem komfortní a bezpečné nošení obuvi. Chcete koupit svým dětem správnou obuv? Vyberte ze seznamu vaše město a prodejnu bot s dětskou obuví PEDDY. Díky preciznímu zpracování a kvalitním materiálům je dětská obuv Peddy mimořádně pohodlná. Především malé děti ocení snadné obouvání zajištěné suchými zipy či elastickými tkaničkami. Rodiče pak uvítají reflexní prvky pro bezpečný pohyb za šera a snížené viditelnosti. Některé modely dětských bot Peddy mají i vyjímatelnou stélku pro pohodlnější údržbu.

Technologie

Reflex

Reflexní prvky na obuvi zajišťují lepší viditelnost a bezpečnost dětí na komunikaci při zhoršené viditelnosti a špatných světelných podmínkách. V kolekci obuvi Peddy se objevují v mnoha variantách a jejich cílem je zvýšit viditelnost dítěte a tím jeho bezpečnost.

Removable Peddy Insock

Flexibilní vyjímatelná stélka pro maximální komfort. Stélka je z měkkého, prodyšného materiálu,  anatomicky tvarovaná, lehká a flexibilní.

TermoTex

Voděodolná membrána TermoTex nepropustí vodu ani chlad dovnitř obuvi a udržuje v ní tak stále příjemné tepelné klima. Technologie se používá zejména u podzimní a zimní obuvi.

Grafické symboly

Podle uvedených grafických symbolů neboli piktogramů poznáte, z jakého materiálu jsou dětské boty Peddy vyrobeny. Symboly vám usnadní nejen správný výběr bot, ale budete také vědět, jak správně o dětské boty pečovat. Jinou péči totiž vyžadují boty kožené a jinou boty textilní.

Všechny dětské boty Peddy jsou těmito grafickými symboly čitelně označeny.

Textil

Kůže

Syntetický materiál

Zateplení