zajímá Vás
Do bačkůrek jedině s pohádkou!

Dřevěné hračky, barevné bačkůrky, Racochejl a Pejsek s kočičkou. Některé věci k dětství zkrátka neodmyslitelně patří a nemělo by se na ně zapomínat.

Proč číst dětem před spaním? Dítě díky čtení rozvíjí svůj jazyk a slovní zásobu, podporuje se jeho psychika. Trénuje si paměť, získává vědomosti a všeobecné znalosti, formuje se jeho smysl pro humor. Díky příběhům se také děti učí rozlišovat dobro od zla a tvoří své hodnoty. A velký bonus navíc? Čtení před spaním vytváří pevné pouto mezi rodičem a dítětem. A to stojí za to. Takže obujte děti do pohodlných bačkůrek a dopřejte si s nimi chvilku sami pro sebe. Pohodlí vašich dětí doma nejen u pohádky a literatury vám zajistí kvalitní české bačkůrky, které jsou držitelem certifikátu Žirafa - zdravotně nezávadné obuvi.

Hledáte tipy na české knihy, které byste mohli dětem předčítat?
Máme pro vás tipy na klasiku i novinky. Základem jsou pohádky typu Povídání o pejskovi a kočičce, pohádky od Boženy Němcové nebo Karla Jaromíra Erbena. Je tu také Fimfárum - pohádky a příběhy z pera Jana Wericha nepostrádají jeho typický humor. Doporučujeme také Krátké pohádky pro unavené rodiče - Pohádky nepohádky z pera populárního Michala Viewegha slibují, že se u nich pobaví nejen ti nejmenší, ale i starší věkové kategorie.

Vybírejte pro vaše děti k pohádkám na doma ty správné bačkůrky pouze z programu Česká kvalita, které mají doporučení České obuvnické a kožedělné asociace.

PM6132504.jpg PM6132704.jpg PM6132705.jpg