zajímá Vás
Bezpečná obuv pro vaše děti. Reflexní prvky na botách zdobí, ale hlavně chrání!

Víte, k čemu jsou ty svíticí proužky na botách? Nejen na parádu! reflexní prvky na dětské outdoorové obuvi jsou bezpečnostním prvkem, který může i zachránit život!

Dítě v bezpečí? To, které je vidět!
V šeru, ve tmě, v sychravém podzimním počasí je pro řidiče těžší zaznamenat chodce. Proto jsou bundy, čepice a boty, které zdobí neonové barvy, stále populárnější volbou rodičů. Děti jsou pak u silnice lépe vidět. Řidiči mají díky tomu větší šanci vaše děti zaznamenat a vyhnout se tak nebezpečné situaci. Počet nehod, které jsou způsobeny tím, že řidič nepostřehl chodce, neustále roste. A přitom někdy  stačí tak málo! V nové kolekci značky Peddy je většina modelů doplněná o reflexní prvky. 

Styl, který oceníte i na dálku!
Reflexní prvky na oblečení a dětských botách fungují na jednoduchém principu. Jedná se o tenké vrstvy mikroskopických kuliček, které odrážejí světlo. Chodec je díky tomu viditelný až na vzdálenost 200 metrů. Nemyslíte, že pak řidič zareaguje lépe, než když si dítěte všimne na poslední chvíli? Navíc se nemusíte bát, že reflexní prvky ubírají vzhledu obuvi na atraktivnosti. Většina z nich je šikovně ukrytá v designu boty.

PV5093301.jpg PV5092603.jpg PV5092704.jpg