jak vybrat dětskou obuv
5 otázek, které byste si měli položit při výběru dětské obuvi

Vybíráte dítěti boty? Pak máte větší zodpovědnost, než možná tušíte. U dětské obuvi Peddy si však můžete být jisti, že nesáhnete vedle. Přesto je však dobré si před nákupem odpovědět na několik otázek:

1) Jaká je správná velikost nohy vašeho dítěte?
Nikdy nekupujte boty sami. Dětská noha neustále roste, neriskujte a vezměte dítě na nákup s sebou. Kvalitní prodejce správným způsobem změří nohu vašeho dítěte. Peddy nabízí velikosti od 18 až do 39 - velikostní tabulka.

2) Jaké boty potřebujete? Do jakého počasí? Co od dětské obuvi očekáváte?
Blíží se horké letní dny? Pak bude vaše dítě potřebovat sandály – ideálně s kvalitní podešví. Odjíždíte na dovolenou?Peddy nabízí desítky modelů tenisek vhodných na běžné nošení i na výlety do přírody. Budete překvapeni příjemnou cenou i šíří nabídky. 

3) Investujte do kvality!
Dětská noha neuvěřitelně rychle roste. Kvalitní obuv je totiž základ zdravého vývoje nožní klenby i celého chodidla. Pomáhá předejít pozdějším bolestem zad i dalším zdravotním potížím. Značka Peddy při výrobě vždy splňuje veškerá důležitá kritéria kvalitní dětské obuvi, stejně tak však dbá na to, aby boty, které nabízí, byly cenově dostupné.

4) Jakému materiálu dáváte u dětské obuvi přednost?
Peddy vyrábí boty z textilních i syntetických materiálů stejně jako z pravé kůže. Záleží na vás, jaké si vyberete. Kožené boty jsou trvanlivé. Dětská nožka se potí několikanásobně víc než noha dospělého, proto je nutné, aby byl vnitřek dětských bot schopen tuto vlhkost absorbovat. Peddy nabízí modely se stélkou z přírodních materiálů.

5) Jaké boty se vašim dětem líbí?
Peddy ví, že dnešní děti se rodí jako osobnosti. Velmi brzy mají naprosto jasno v tom, co se jim líbí a co chtějí. Rodiče jsou tu od toho, aby jejich přání usměrňovali. To oni přemýšlejí, jestli jsou boty praktické, kvalitní, zdravotně nezávadné a jsou cenově dostupné. Dětské boty Peddy dokážou potěšit děti i jejich rodiče. Atraktivní design je pro nás stejně důležitý jako rozumová kritéria rodičů.

 
PV5093502.jpg PV5093701.jpg PV5092702.jpg