O značce Peddy

Peddy obouvá děti už 10let!

Od doby svého založení, v roce 2005, si značka vybudovala silné postavení na trhu. Značce důvěřují tisíce maminek, Peddy je dokázala svou kvalitou přesvědčit, že představuje bezpečnou, kvalitní a pohodlnou obuv pro jejich děti.

P9112147.JPG
 

Kvalita a zdraví dětí na prvním místě
Peddy velmi pečlivě hlídá kvalitu materiálů a podešví svých modelů. Modely Peddy jsou doplněny o nové materiály, voděodolné membrány, další funkční technologie a reflexní prvky pro vyšší bezpečnost dětí. Dětské bačkorky Peddy jsou držitelem osvědčení ŽIRAFA, certifikátu o zdravotně nezávadné obuvi. Značka Peddy se také zajímá o zdraví vývoj dětí a přináší odborné poradenství  a videorozhovory s uznávaným ortopedem MUDr. Petrem Vališem Ph.D., jak správně vybrat dětskou obuv a další rady a tipy pro maminky.


Peddy zná dětský svět
Peddy podporuje aktivně strávený čas dětí a rodičů. Značku Peddy můžete potkat během celého roku 2015 na mnoha dětských dnech a sportovně zábavních akcích. Značka Peddy také přispívá k podpoře dětské fantazie a snaží se chránit dětský svět. K přípravě kampaně podzim/zima 2015 Peddy opět přizvala originální výtvarnici Vendulou Chalánkovou, autorku ilustrací několika dětských knih a komiksů.

Stovky modelů pro malé parádnice a rošťáky
V kolekci dětské obuvi Peddy najdete více než stovku modelů pro všechny věkové kategorie – od batolat až po školáky. Kolekce obuvi Peddy se neustále rozrůstá o nové modely, které reflektují zájmy dětí o sportovní, lifestylovou i outdoorovou obuv. Značka Peddy ví, že i malé slečny a mladí pánové chtějí být dneska trendy, proto nikdy nezapomíná na atraktivní design dětských bot a vždy sleduje módní barevnost.