novinky
Soutěž "Staň se designérem Peddy" na brněnském Maminy Cupu 2015!

Příjemný víkendový den strávily maminky s dětmi v sobotu 19. září v areálu Základní školy Pastviny v Brně. Poslední letní sobota přinesla krásné slunečné počasí, které na brněnský Maminy Cup přilákalo desítky účastnic. Pro malé ratolesti bylo zajištěno hlídání, a tak si maminky mohly naplno užít svůj den plný rozmanitých sportovních aktivit, zábavy a relaxace. Nechyběl atletický čtyřboj, badmington, power jóga, nejrůznější fitness aktivity, kosmetické poradenství a relaxační masáže.


A protože značka Peddy podporuje zdravý a aktivní životní styl dětí a jejich rodičů, připravila na akci jako obvykle stánek plný soutěží. Co bylo tentokrát nového? Vůbec poprvé se děti staly designéry značky Peddy a navrhovaly vlastní originální barevné zpracování dětských botiček! Musíme říct, že všechny návrhy byly opravdu moc povedené a každý malý výtvarník byl za své mistrovské dílo sladce odměněn :-) Nejlepší návrhy zveřejníme brzy na našich Facebookových stránkách. Dejte like a dozvíte se víc!

Zatímco děti tvořily, maminky si mezitím na stánku mohly prohlédnout novou podzimní kolekci dětské obuvi Peddy. Zdravotně nezávadná dětská obuv Peddy přináší pro sezónu podzim/zima 2015 vylepšené technologie pro ještě větší pohodlí a zdravý vývoj dětského chodidla. Nové efektivně umístěné reflexní prvky zajišťují vyšší viditelnost i v nevlídném počasí a tak několikanásobně zvyšují bezpečnost dítěte při pohybu na silnici.

Pohodlné dětské kotníkové boty, dívčí kozačky, zateplené dětské tenisky, to vše a mnoho dalšího najdete v nové kolekci dětské obuvi značky Peddy pro sezónu podzim/zima 2015. Víte, kde je nejbližší prodejna Peddy ve vašem okolí? Přijďte si za námi dětské botičky sami vyzkoušet! Malé princezny a rošťáky obouváme už deset let a víme, co jim sluší. Těšíme se na vás!


IMG_20150919_103500.jpgIMG_20150919_135621.jpg


IMG_20150919_135214.jpgIMG_20150919_141026.jpg