Certifikace

Certifikovaná obuv pro zdraví vašich dětí

Navrhovat botu pro nožku, která roste a vyvíjí se, je veliká zodpovědnost, proto při výrobě dětské obuvi hraje vedle výběru kvalitních materiálů důležitou roli i anatomická a zdravotní stránka.

Obuv značky Peddy splňuje všechna důležitá kritéria kvalitní dětské obuvi, co se týká střihů a použitých materiálů. Obuv je testována dle vyhlášky 84/2001 Sb. Ministerstva zdravotnictví, o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let.

Dětské papučky značky Peddy jsou české výroby a splňují požadavky zdravotně nezávadné obuvi. Maji certifikát ŽIRAFA programu Česká kvalita a doporučení České obuvnické a kožedělné asociace.

Certifikační značka „ŽIRAFA“

Bačkůrky Peddy se značkou „ŽIRAFA“ pečují o dětská chodidla, mají pozitivní vliv na vývoj páteře dítěte a z hlediska konstrukce a použitých materiálů jsou boty s tímto označením zcela zdravotně nezávadné a pro dítě stoprocentně bezpečné. Díky značce „ŽIRAFA“ získáte nejen jistotu výběru kvalitních dětských bot, ale především se vyvarujete nákupu těch nekvalitních.


Vyberte si kvalitní certifikované modely z kolekce Peddy